Overzicht contacten

Accommodatie en kantine

Helma en John van de Langenberg
De aanloop 29
5283 TW Boxtel
kantine@rksvboxtel.nl
0411-674974

Activiteitencommissie

activiteiten@rksvboxtel.nl

Algemeen wedstrijdsecretariaat

Arry Nijmeijer
wedstrijdsecretariaat@rksvboxtel.nl
06-23284800

Boxtel 1 & 2

Frank van Oers
selectie@rksvboxtel.nl
06-13489487

Businessclub

Barry Schelle
bc@rksvboxtel.nl
06-30268631

Coördinator junioren

junioren@rksvboxtel.nl

Coördinator pupillen

pupillen@rksvboxtel.nl

Correspondentie

Kiki Karssemakers
Langakker 9
5283TE Boxtel
info@rksvboxtel.nl
06-49309322

Hoofd Opleiding en voetbalzaken

hov@rksvboxtel.nl

Jeugdcommissie

 

vragen@rksvboxtel.nl

Jeugdscheidsrechters

jeugdscheidsrechter@rksvboxtel.nl


Ledenadministratie

Toine van Krieken
tjc@rksvboxtel.nl
06-29581717

Penningmeester

Marco Voets
penningmeester@rksvboxtel.nl
06-13100269

Secretaris

Kiki Karssemakers
Langakker 9
5283TE Boxtel
secretaris@rksvboxtel.nl
06-49309322

Sponsoring

Enzo Pronk
06-52711797
sponsoring@rksvboxtel.nl

Technische Commissie

Barry Schelle
tc@rksvboxtel.nl
06-30268631

Technische vragen of verbeterpunten website

website@rksvboxtel.nl

Vertrouwenspersoon

Anoniem, alleen per mail
vertrouwenspersoon@rksvboxtel.nl

Verzoeken plaatsing bijdrage op de website

website@rksvboxtel.nl

Voorzitter

Ties Pronk
voorzitter@rksvboxtel.nl
06-53252537

Vrijwilliger aanmelden

Ad van Gils
vrijwilligers@rksvboxtel.nl
06-23495282

 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!