Cookie beleid RKSV Boxtel

De website van RKSV Boxtel is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies om jouw bezoek makkelijker en persoonlijker te maken. Hieronder een overzicht van de noodzakelijke en optionele cookies waar je toestemming voor kunt geven. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Overzicht contacten

Accommodatie en kantine

Kiki van Oers & Frans Voets
De Aanloop 29
5283 TW Boxtel
kantine@rksvboxtel.nl
0411-674974

Activiteitencommissie

activiteiten@rksvboxtel.nl

Algemeen wedstrijdsecretariaat

Arry Nijmeijer
wedstrijdsecretariaat@rksvboxtel.nl
06-23284800

Boxtel 1 & 2

Frank van Oers
selectie@rksvboxtel.nl
06-13489487

Coördinator junioren

junioren@rksvboxtel.nl

Coördinator pupillen

pupillen@rksvboxtel.nl

Correspondentie

Kiki Karssemakers
Langakker 9
5283TE Boxtel
info@rksvboxtel.nl
06-49309322

Hoofd Voetbalzaken

Eric Tromp
hov@rksvboxtel.nl

Jeugdcommissie

vragen@rksvboxtel.nl

Jeugdscheidsrechters

Jochem van den Broek
jeugdscheidsrechter@rksvboxtel.nl
06-18306289


Ledenadministratie

ledenadministratie@rksvboxtel.nl

Penningmeester

Marco Voets
penningmeester@rksvboxtel.nl
06-13100269

Secretaris

Kiki Karssemakers
Langakker 9
5283TE Boxtel
secretaris@rksvboxtel.nl
06-49309322

Sponsoring

Enzo Pronk
06-52711797
sponsoring@rksvboxtel.nl

Technische Commissie

Bart van der Weide
tc@rksvboxtel.nl
06-30268631

Technische vragen of verbeterpunten website

website@rksvboxtel.nl

Vertrouwenspersoon

Anoniem, alleen per mail
vertrouwenspersoon@rksvboxtel.nl

Verzoeken plaatsing bijdrage op de website

website@rksvboxtel.nl

Voorzitter

Ties Pronk
voorzitter@rksvboxtel.nl
06-53252537

Vrijwilliger aanmelden

Ad van Gils
vrijwilligers@rksvboxtel.nl
06-23495282

 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!